Teufel Cubycon 2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Teufel Cubycon 2 (8 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Teufel Cubycon 2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Teufel |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Cubycon 2 |
| Strömförbrukning (max): | 230 W |
| Rekommenderad användning: | Hemmabio |
| Ljudutgångskanaler: | 5.1 kanaler |
| Basreflex: | Ja |
| Subwoofertyp: | Aktiv subwoofer |
| Subwooferns mått (BxDxH): | 210 x 500 x 496 mm |
| Typ av satellithögtalare: | 2-vägs |
| Förstärkningsenhet ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Uteffekt (RMS): | - W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Strömkälla: | AC |
| Antal satellithögtalare: | 5 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Satellithögtalarens RMS-effekt: | - W |
| Satellithögtalarens mått (BxDxH): | 95 x 95 x 190 mm |
| Satellithögtalarens vikt: | 1200 g |
| Subwoofer vikt: | 15600 g |
| Frekvensområde för satellithögtalare: | 200 - 22000 hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Teufel Cubycon 2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Teufel Manualer
27 Mars 2026
13 Mars 2026
2 Februari 2026
11 Oktober 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026