Texas XC160-102HC Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Texas XC160-102HC (48 sidor) i kategorin Traktor. Denna manual har varit användbar för 40 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.189
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Texas |
| Kategori: | Traktor |
| Modell: | XC160-102HC |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 154 g |
| Bredd: | 80.5 mm |
| Djup: | 22.1 mm |
| Höjd: | 55.3 mm |
| Husmaterial: | Samengesteld |
| Kraftkälla: | Batterij/Accu |
| Blåtand: | Ja |
| Upplösning: | 320 x 240 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Elektronisk kompass: | Ja |
| USB uttag: | Ja |
| Medföljande kablar: | USB |
| Garantikort: | Ja |
| Däckmaterial: | Elastomeer |
| Form: | Rechthoekig |
| Batteriindikator: | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Färg på däck: | Zwart |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 50 °C |
| Vattentät upp till: | 80 m |
| Väckarklocka: | Ja |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Firmware-uppgradering möjlig: | Ja |
| Temperaturindikering: | Ja |
| Språk som stöds: | DAN, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, ITA, JPN, KOR, NOR, POL, POR, RUS, SLV |
| Temperaturmätningsområde: | -20 - 50 °C |
| Färgskärm: | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type beeldscherm: | TFT |
| Batterityp: | Ingebouwd |
| Linsmaterial: | Mineraalglas |
| Support för smartphones: | Ja |
| Gasförbrukning: | Ja |
| Dyktid: | 999 min |
| Tid på ytan: | 100 uur |
| Noggrannhet av kompassen: | 15 ° |
| Lutningskompensation: | 45 ° |
| Gastid: | Ja |
| Tanktryck: | Ja |
| ICD-varning: | Ja |
| Höjd justering: | Ja |
| Inställningar för höjdjustering: | 0 - 300,300 -1500,1500 - 3000 m |
Traktor Texas Manualer
16 September 2025
16 September 2025
16 September 2025
15 September 2025
15 September 2025
Traktor Manualer
Nyaste Traktor Manualer
11 Mars 2026
29 Januari 2026
23 Oktober 2025
23 Oktober 2025
20 Oktober 2025