Thomson 47FU8765 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 47FU8765 (17 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Thomson 47FU8765 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 47FU8765 |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 47 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080i, 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Ljusstyrka: | 350 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| Internet-TV: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 15750 g |
| På/av timer: | Ja |
| Ljussensor: | Ja |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 1052 mm |
| Höjd (utan stativ): | 620 mm |
| Vikt (utan stativ): | 13700 g |
| Bredd (med stativ): | 1052 mm |
| Djup (med stativ): | 240 mm |
| Höjd (med stativ): | 680 mm |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Eco-läge: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 16 W |
| Djup (utan stativ): | 30 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 84.9 W |
| Föräldrakontroll: | Ja |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Ja |
| Komprimeringsformat: | DivX, MKV |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Antal SCART-kontakter: | 1 |
| Diagonal skärmstorlek: | 119 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.3 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 400 x 400 mm |
| PC-In (D-Sub): | Ja |
| Antal talare: | 2 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| Rörelse-interpoleringsteknik: | CMI (Clear Motion Index) 200 Hz |
| 3D-glasögon medföljer: | Ja |
| DLNA-certifierad (Digital Living Network Alliance): | Ja |
| Teletext: | 1000 sidor |
| Bildformatsjustering: | 16:9, Auto |
| Typ av 3D-kompatibilitet: | Passiv |
| 2D-3D omvandlare: | Ja |
| 3D glasögon mängd: | 2 |
| Inspelning via USB: | Ja |
| Digital koaxialutgång för ljud: | 1 |
| HbbTV: | Ja |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 47FU8765 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026