Thomson 65UD6696 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 65UD6696 (16 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Thomson 65UD6696 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 65UD6696 |
| Höjd: | 1080 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 173 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 1645 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 65 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Videoformat som stöds: | H.264, H.265, MPEG2 |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Ljusstyrka: | 360 cd/m² |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 150 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0b |
| Common Interface Plus (CI+): | Ja |
| Typ av tuner: | Analog och digital |
| webbläsare: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 21600 g |
| Bildbehandlingsteknik: | Thomson Pure Image Ultra HD |
| Kvicksilverinnehåll: | 0 mg |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| HDMI Quick Switch: | Ja |
| Automatisk volymjustering: | Ja |
| Smarta funktioner: | Cinema, Game, Sports |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Bredd (utan stativ): | 1446 mm |
| Höjd (utan stativ): | 860 mm |
| Vikt (utan stativ): | 21400 g |
| Bredd (med stativ): | 1446 mm |
| Djup (med stativ): | 266 mm |
| Höjd (med stativ): | 920 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Analogt signalformatsystem: | NTSC, PAL, PAL BG, PAL DK, PAL I, SECAM |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | RC802N2 |
| Låddjup: | 225 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 30400 g |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| Djup (utan stativ): | 130 mm |
| Digitalt signalformatsystem: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Elektronisk programguide (EPG): | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 118 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Equalizer: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Ljuddämpning: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 165.1 cm |
| Smart-TV: | Ja |
| Text-TV funktioner: | Ja |
| Antal USB 2.0 anslutningar: | 2 |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.22 W |
| Processorkärnor: | 2 |
| Smartphone fjärrsupport: | Ja |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Digital optisk utgång för ljud: | 1 |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Vilolägestimer: | Ja |
| Antal OSD språk: | 30 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | Mega Kontrast |
| DLNA-certifierad (Digital Living Network Alliance): | Ja |
| Inbyggd ljuddekoder: | Dolby Digital Plus |
| Ljudreturkanal (ARC): | Ja |
| Grundläggande hotelläge: | Ja |
| Videoappar: | Netflix, YouTube |
| 4K-uppskalningsfunktion: | Ja |
| Funktion för undertexter: | Ja |
| Toppförhållande för ljusstyrka: | 72 % |
| Common Interface Plus (CI+)-version: | 1.3 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-version: | 1.5 |
| HbbTV: | Ja |
| Programmerbart tidsintervall: | 8 dagar |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 65UD6696 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026