Thomson 40FW3253 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson 40FW3253 (10 sidor) i kategorin Tv. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Thomson 40FW3253 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Tv |
| Modell: | 40FW3253 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Green, White |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Kraftkälla: | AC |
| Tillgångar: | 2000 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 2 l |
| Indikator ljus: | Ja |
| Justerbar termostat: | Nee |
| Filtrering: | Ja |
| Trådlös: | Ja |
| Bas med 360 graders rotationsvinkel: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson 40FW3253 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tv Thomson Manualer
9 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
Tv Manualer
Nyaste Tv Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
26 Mars 2026