Thomson EAR3008O Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Thomson EAR3008O (2 sidor) i kategorin Hörlurar. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Thomson EAR3008O eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Thomson |
| Kategori: | Hörlurar |
| Modell: | EAR3008O |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 170 g |
| Bredd: | 81 mm |
| Djup: | 30 mm |
| Höjd: | 103 mm |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 4 |
| Strömförbrukning (max): | 95 W |
| Certifiering: | FCC\nIEC EN60950-1\nIEC 60068-2-27\nIEC 60068-2-32\nIEC 60068-2-6 |
| Hållbarhetscertifikat: | CE |
| Inspänning: | 52 – 56 V |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Uteffekt: | 96 W |
| Överensstämmelse med hållbarhet: | Ja |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 716685 uur |
| Paket innehåll: | Muur |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| RJ-45 utgångsportar: | 2 |
| RJ-45 ingångsportar: | 2 |
| Väggmonteringssats: | Ja |
| Automatisk förhandling: | Ja |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 75 °C |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget: | 180 W |
| Duplexsystem: | Full, Half |
| Ström via Ethernet (PoE): | - V |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Thomson EAR3008O ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Hörlurar Thomson Manualer
1 Februari 2025
23 September 2024
21 September 2024
19 September 2024
19 September 2024
11 September 2024
11 September 2024
11 September 2024
11 September 2024
11 September 2024
Hörlurar Manualer
Nyaste Hörlurar Manualer
9 April 2025
8 April 2025
6 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
3 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025
2 April 2025