Trendnet TK-EX4 Bruksanvisning
Trendnet ej kategoriserat TK-EX4
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TK-EX4 (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TK-EX4 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | TK-EX4 |
| Vikt: | 575 g |
| Bredd: | 130 mm |
| Djup: | 65 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Kabel inkluderad: | USB, VGA |
| Likströmsingång: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733020 |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 100 m |
| Externa anslutningar: | VGA, USB, RJ-45 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TK-EX4 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Trendnet Manualer
30 Mars 2026
19 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026