Trendnet TU3-H4E Bruksanvisning
Trendnet ej kategoriserat TU3-H4E
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TU3-H4E (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TU3-H4E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | TU3-H4E |
| Vikt: | 35 g |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 37 mm |
| Höjd: | 13 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Anslutning till PC: | Ja |
| Hub-gränssnitt: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Produktens färg: | Vit |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| USB-ström: | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar: | 4 |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84719000 |
| Faktisk dataöverföringshastighet: | 5000 Mbit/s |
| Antal anslutningar: | 4 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TU3-H4E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Trendnet Manualer
30 Mars 2026
19 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026