Trendnet TMO-312C2K Bruksanvisning
Trendnet ej kategoriserat TMO-312C2K
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TMO-312C2K (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TMO-312C2K eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | TMO-312C2K |
| Vikt: | 116 g |
| Bredd: | 112 mm |
| Djup: | 88 mm |
| Höjd: | 25 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 12 W |
| Våglängd: | - nm |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 2000 Mbit/s |
| Spänning: | 100 - 240 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Typ av ethernet-gränssnitt: | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 85 % |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Intern: | Nej |
| Ingående ström: | 0.5 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | - m |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TMO-312C2K ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Trendnet Manualer
30 Mars 2026
19 Oktober 2025
10 September 2025
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026