Trendnet TV-IP662PI Bruksanvisning
Trendnet övervakningskamera TV-IP662PI
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TV-IP662PI (54 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TV-IP662PI eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/54

TRENDnetUser’s Guide
CoverPage
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TV-IP662PI |
| Videoformat som stöds: | H.264, ISO (Blu-ray), MPEG4 |
| Videolägen som stöds: | 720p |
| Maximal upplösning: | 1280 x 720 pixlar |
| Inbyggd hårddisk: | Nej |
| Fast brännvidd: | 4.6 mm |
| Ljudsystem: | 2-vägs |
| Optisk sensorstorlek: | 1/4 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Digital zoom: | 4 x |
| Optisk zoom: | - x |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720) |
| Lutningsvinkel: | 0 - 115 ° |
| Produktens färg: | Vit |
| mörkerseende avstånd: | 7.5 m |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 10.5 W |
| Placeringar som kan användas: | inomhus |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Dag / nattläge: | Ja |
| Minimibelysning: | - lx |
| Mörkerseende: | Ja |
| Totalt megapixel: | 1 MP |
| Bildfrekvens: | 30 fps |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömkälla av typen: | PoE |
| PTZ-styrning: | Ja |
| Panoreringsvinkel: | 0 - 330 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TV-IP662PI ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026