Trendnet TV-IP322P Bruksanvisning
Trendnet övervakningskamera TV-IP322P
Läs gratis den bruksanvisning för Trendnet TV-IP322P (134 sidor) i kategorin övervakningskamera. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Trendnet TV-IP322P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/134

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Trendnet |
| Kategori: | övervakningskamera |
| Modell: | TV-IP322P |
| Vikt: | 1500 g |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videoformat som stöds: | H.264, M-JPEG, MPEG4 |
| Maximal upplösning: | 1280 x 1024 pixlar |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Digital zoom: | 3 x |
| Optisk zoom: | - x |
| vitbalans: | Automatisk |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA) |
| Kabelteknik: | 10/100Base-T(X) |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 7 (32/64-bit), Vista (32/64-bit), XP (32/64-bit) |
| Återställningsknapp: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| mörkerseende avstånd: | 20 m |
| Nätverksegenskaper: | Snabb Ethernet |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 9.5 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 235 x 110 x 89 mm |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 90 % |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP66 |
| Video rörelsedetektor: | Ja |
| Placeringar som kan användas: | Utomhus |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Minimibelysning: | 0 lx |
| Mörkerseende: | Ja |
| Bildfrekvens: | 30 fps |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Stöd för nätverksprotokoll: | TCP/IP, IPv4, IPv6, UDP, ICMP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, SMTP, FTP, HTTP, HTTPs, Samba, PPPoE, UPnP, Bonjour, RTP, RTSP, RTCP |
| Likströmsingång: | Ja |
| Strömkälla av typen: | PoE |
| DC-utgång volt: | +12V |
| PTZ-styrning: | Ja |
| Efterlever industristandard: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3af |
| Strömförbrukning: | 1500 mA |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Trendnet TV-IP322P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
övervakningskamera Trendnet Manualer
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
8 September 2025
övervakningskamera Manualer
Nyaste övervakningskamera Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026