Whirlpool RC8200XYH2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
848
Betygsätt denna manual
4.7/5 (3 Recensioner)
Produktspecifikationer
Varumärke: Whirlpool
Kategori: Ugn
Modell: RC8200XYH2
Enhetsplacering: Vrijstaand
Dörrgångjärn: Vast
Inbyggd display: Ja
Vikt: 43500 g
Bredd: 600 mm
Djup: 600 mm
Höjd: 850 mm
Antal platsinställningar: 15 couverts
Plugg typ: Type G
Automatiska program: Ja
Torksystem: Condensatie
Dörrfärg: Wit
Fördröjd starttimer: Ja
Startfördröjning: 23 uur
Barnlås: Ja
Wi-Fi-kontroll: Ja
Cykelns längd: 232 min
Ljudnivå: 45 dB
Energie-efficiëntieklasse: E
Förpackningens vikt: 46100 g
Förpackningens bredd: 640 mm
Djuppackning: 676 mm
Förpackningshöjd: 896 mm
Vattenförbrukning per cykel: 10.8 l
Blåtand: Ja
Nuvarande: 13 A
Bulleremissionsklass: C
Antal tvättprogram: 9
Energiförbrukning per 100 cykler: 96 kWu
Djup när dörren är öppen: 1200 mm
Produktstorlek: Volledige grootte (60 cm)
Färgkontrollpanel: Wit
Typ av bästa fack: Mand
Färdig att använda indikatorlampa: Ja
Varningssignal: Ja
Saltindikator: Ja
Sköljmedelsindikator: Nee
Översvämningsskydd: Nee
Självrengörande filter: Ja
AquaStop-funktion: Nee
Halvlastad: Nee
Tvättprogram: Eco 50°C, Night, Normal, Pre-wash, Quick, Steam
Certifiering: CE
Övre korg justerbar höjd: Ja
Säkerhetsstopp för underkorg: Ja
Automatisk dörröppning: Ja
Maximal varmvattentemperatur: 60 °C
Temperatur (max): 75 °C
Nedre kupan: Vouwbaar
Höjd under bänkskiva: 820 mm
Strömförbrukning (när avstängd): 0.5 W
Styr appar som stöds: Hoover Wizard
Lägsta vattentryck: 80 kPa
Maximalt vattentryck: 800 kPa
AC-ingångsspänning: 230 - 240 V