Asus Designo Curve MX38VC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus Designo Curve MX38VC (27 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus Designo Curve MX38VC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/27

Serie MX38VC
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | Designo Curve MX38VC |
| Höjd: | 598 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 93 kWh |
| Förpackningens bredd: | 1047 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Skärm diagonal: | 37.5 " |
| Upplösning: | 3840 x 1600 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 9900 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Lutningsvinkel: | -5 - 15 ° |
| Produktens färg: | Silver |
| HD-typ: | UltraWide Quad HD+ |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Rotation: | Nej |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 896.6 mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Djup (med stativ): | 239.7 mm |
| Höjd (med stativ): | 490.3 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Låddjup: | 299 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 16000 g |
| Uteffekt (RMS): | 10 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 55 W |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 160 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 52 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Nej |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 879.667 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 366.528 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Svängarm: | Nej |
| Bildskärmens krökning: | 2300R |
| Skärmböjning: | 2300 mm |
| Antal USB typ C-portar nedströms: | 2 |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus Designo Curve MX38VC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025