Asus ZenScreen Touch MB16AHT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenScreen Touch MB16AHT (29 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 41 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenScreen Touch MB16AHT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

MB16AHT
Portable USB Touch
Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ZenScreen Touch MB16AHT |
| Höjd: | 305 mm |
| Förpackningens bredd: | 485 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 262 000 färger |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Nej |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Varumärkesspecifika teknologier: | SPLENDID |
| Lutningsvinkel: | 15 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 359.85 mm |
| Höjd (utan stativ): | 226.75 mm |
| Vikt (utan stativ): | 1010 g |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 76 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2860 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 11.95 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 10 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 90 % |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 700:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 170 ° |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 61 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.179 x 0.179 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 344.16 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 193.59 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Mini-HDMI-portar kvantitet: | 1 |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort: | Ja |
| Antalet samtidiga beröringspunkter: | 10 |
| Antal USB typ C-portar nedströms: | 2 |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenScreen Touch MB16AHT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025