Asus VX207NE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VX207NE (31 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus VX207NE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

VX207-reeks
LCD-monitor
Gebruikers-
handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VX207NE |
| Höjd: | 420 mm |
| Förpackningens bredd: | 528 mm |
| Skärm diagonal: | 19.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), MEPS |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 90 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 466.9 mm |
| Höjd (utan stativ): | 276.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2300 g |
| Bredd (med stativ): | 466.9 mm |
| Djup (med stativ): | 189.96 mm |
| Höjd (med stativ): | 349.2 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 138 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3600 g |
| Djup (utan stativ): | 36.9 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Strömförbrukning (vanlig): | 14 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 110 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 600:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 200 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 65 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 76 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VX207NE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025