Asus VN248HA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VN248HA (21 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VN248HA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

VN248HA/NA/QA
LCD-monitor
Handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VN248HA |
| Höjd: | 476 mm |
| Förpackningens bredd: | 610 mm |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Ljudsystem: | Stereo |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, EPEAT (Gold, Bronze) by region , ErP, FCC, RoHS, Taiwan Green Mark, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| HDCP: | Ja |
| Ljudutgång: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Fjärrkontroll ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 554.5 mm |
| Höjd (utan stativ): | 328.9 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4000 g |
| Bredd (med stativ): | 554.5 mm |
| Djup (med stativ): | 194.2 mm |
| Höjd (med stativ): | 393 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6100 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 47.3 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 23 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), HDMI, HDMI-DVI, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 55 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Ljudanslutning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VN248HA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025