Asus MG248Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MG248Q (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus MG248Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

MG248-reeks
LCD-monitor
Gebruikers-
handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MG248Q |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Ja |
| Höjd: | 415 mm |
| Förpackningens bredd: | 664 mm |
| Snäll: | DECT-telefoon |
| Laddare: | Ja |
| Batterikapacitet: | 300 mAh |
| Beeldscherm: | LCD |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Monteringsmetod: | Bureau |
| Medföljande kablar: | Telefoon (RJ-11) |
| Skärmform: | Platt |
| Mikrofon avstängd: | Ja |
| Nummer id: | Ja |
| Konferenssamtal möjligt: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Volymkontroll: | Digitaal |
| HDCP: | Ja |
| Tyst läge: | Ja |
| Inkluderar basstation: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Textregler: | 14 regels |
| Väckarklocka: | Ja |
| Standbytid: | 100 uur |
| Antal knappar: | 23 |
| Eco läge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Intercom: | Ja |
| Antal melodier: | 10 |
| Äldre telefon: | Nee |
| Taltid: | 9 uur |
| Telefonbokskapacitet: | 50 entries |
| Ringa igen: | Ja |
| Antal handenheter ingår: | 1 |
| Maximal räckvidd inomhus: | 50 m |
| Maximalt utomhusbereik: | 300 m |
| Telefonsvarare: | Ja |
| Antal telefoner möjligt: | 4 |
| Inspelningstid: | 15 min |
| Hållare: | 90 - -90 ° |
| Kompatibel med GAP:: | Ja |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 6 stuk(s) |
| Batteriteknik: | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
| Batterityp: | AAA |
| Lutningsvinkel: | -5 - 33 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 561 mm |
| Höjd (utan stativ): | 329.1 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5200 g |
| Bredd (med stativ): | 561 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 359 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 221 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7700 g |
| Djup (utan stativ): | 50.45 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Likströmsingång: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 160 - 160 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 40 - 144 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2768 x 0.2768 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MG248Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025