Black Diamond Storm 450 Bruksanvisning
Black Diamond Lampa Storm 450
Läs gratis den bruksanvisning för Black Diamond Storm 450 (2 sidor) i kategorin Lampa. Guiden har ansetts hjälpsam av 51 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Black Diamond Storm 450 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Black Diamond |
| Kategori: | Lampa |
| Modell: | Storm 450 |
| Vikt: | 59 g |
| Antal lampor: | - lamp(or) |
| Batterikapacitet: | 1500 mAh |
| Vattentät: | Ja |
| Vattentät upp till: | 1 m |
| Ljusflöde: | 450 LM |
| Dimbar: | Ja |
| Batteriteknik: | Alkaliskt/Litium-jon (Li-Ion) |
| Batterityp: | AAA |
| Justerbart pannband: | Ja |
| Antal batterier: | 3 |
| Produktens färg: | Black, Red |
| bruksanvisning: | Ja |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP67 |
| Mörkerseende: | Ja |
| laddningsbart batteri: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Antal batterier medföljer: | 3 styck |
| Ficklampstyp: | Pannbandsficklampa |
| Ljuskäglans avstånd (min): | 12 m |
| Ljuskäglans avstånd (max): | 120 m |
| Ficklampans lägen: | High, Low, Medium, Night mode, Strobe mode |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Black Diamond Storm 450 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Lampa Black Diamond Manualer
13 Augusti 2025
13 Augusti 2025
13 Augusti 2025
24 Juli 2025
23 Juli 2025
23 Juli 2025
11 Juli 2025
11 Juli 2025
5 Mars 2025
26 September 2024
Lampa Manualer
Nyaste Lampa Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026