Hisense HWFR9012V Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin HWFR9012V
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense HWFR9012V (27 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Hisense HWFR9012V eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | HWFR9012V |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Tillgångar: | 2200 W |
| Vattentankens kapacitet: | 1.7 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Filtrering: | Ja |
| Trådlös: | Ja |
| Torrkokningsskydd: | Ja |
| Belyst på/av-knapp: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense HWFR9012V ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026