Hisense WFHV9014 Bruksanvisning
Hisense tvättmaskin WFHV9014
Läs gratis den bruksanvisning för Hisense WFHV9014 (11 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Hisense WFHV9014 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

LAUN
AM NOITAREPO S’RESU
,ylhguoroht launam siht daer esaelp ,tinu siht gnitarepo erofeB
ecnerefer erutuf rof niater dna
X08060287B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Hisense |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WFHV9014 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 136 g |
| Bredd: | 50 mm |
| Djup: | 74 mm |
| Höjd: | 33 mm |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Förpackningens bredd: | 80 mm |
| Djuppackning: | 125 mm |
| Förpackningshöjd: | 55 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Ljudnivå (tvätt): | 58 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Nuvarande: | 0.4 A |
| Cykeltid (max): | 256 min |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Ursprungsland: | China |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Black, Blouse/shirt, Cotton, Eco, Wool, Mix, Quick, Sport, Synthetics, Delicate/silk |
| Certifiering: | CE |
| Avsedd för: | Universeel |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Inspänning: | 100-240 V |
| Uteffekt: | 12 W |
| Typ av mat: | Binnen |
| Strömspänningsskydd: | Over voltage, Short circuit |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
| (Ytter) huvudpaketets höjd: | 180 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bredd: | 180 mm |
| (Ytter) huvudförpackningens bruttovikt: | 1760 g |
| (Ytre) huvudpaketets längd: | 315 mm |
| Kvantitet per (yttre) huvudkartong: | 10 stuk(s) |
| Nominell kapacitet: | 9 kg |
| Justerbar utspänning: | Ja |
| Ytterligare strömkontakter medföljer: | 7 |
| Strömströmstyp: | AC-naar-DC |
| Löstagbara strömkontakter: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 655 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 62000 g |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 10560 l |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 77 dB |
| Cykeltid (snabb-programmet): | 15 min |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.93 kWh |
| Barnsäkert: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.56 W |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Restfukt: | 53 % |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 217 kWh |
| Material, trumma: | Plast/rostfritt stål |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.49 W |
| Halv-belastning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Hisense WFHV9014 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Hisense Manualer
27 Januari 2026
7 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
5 Oktober 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026