Huawei B310s Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Huawei B310s (20 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Huawei B310s eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Huawei |
| Kategori: | Router |
| Modell: | B310s |
| Vikt: | 1000 g |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videokomprimeringsformat: | H.264, H.265 |
| Antal USB 2.0-portar: | 2 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Typ av mat: | DC |
| Nätverksprotokoll som stöds: | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet |
| VGA (D-Sub) utgångsportar: | 1 |
| Videoingångskanal: | 4 kanalen |
| Strömförbrukning (typiskt): | 10 W |
| Drifttemperatur (TT): | -10 - 55 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Likspänning (DC): | 12 V |
| Maximal hårddiskkapacitet: | 6000 GB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Huawei B310s ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Huawei Manualer
20 September 2025
20 September 2025
20 Februari 2025
22 December 2024
14 September 2024
14 September 2024
11 September 2024
3 September 2024
23 Augusti 2024
1 Augusti 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026