McIntosh C1000T Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för McIntosh C1000T (52 sidor) i kategorin mottagare. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om McIntosh C1000T eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

C1000
Owner’s Manual
McIntosh Laboratory, Inc. 2 Chambers Street Binghamton, New York 13903-2699 Phone: 607-723-3512 FAX: 607-724-0549
Controller/Preamplifier/Tube Preamplifier
Produktspecifikationer
| Varumärke: | McIntosh |
| Kategori: | mottagare |
| Modell: | C1000T |
| Vikt: | 15000 g |
| Bredd: | 444.5 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 152.4 mm |
| Ljudutgångskanaler: | - kanaler |
| Total harmonisk distorsion (THD): | - % |
| Toppeffekt per kanal: | - W |
| Produktens färg: | Svart |
| AC-inspänning: | 120 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ändamål: | Uppträdande/scen |
| Signal/brusförhållande (SNR): | - dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med McIntosh C1000T ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mottagare McIntosh Manualer
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
1 Augusti 2025
mottagare Manualer
Nyaste mottagare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
28 Mars 2026