Miele K 14827 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 14827 SD (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele K 14827 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 14827 SD |
| Bredd: | 630 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 1850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 167 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.13 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 14827 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026