Miele KFN 37432 iD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KFN 37432 iD (18 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele KFN 37432 iD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 37432 iD |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 570 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | 1788 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 233 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.25 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 324 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 63 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 261 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KFN 37432 iD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026