Miele K12012 S-2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K12012 S-2 (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Miele K12012 S-2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Operatingandinstallationinstructions
Refrigerator
K12010S-2,K12012S-2
K12020S-1,K12022S-1
K12023S-2,K12024S-2
Toavoidtheriskofaccidents
ordamagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.09552430
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K12012 S-2 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 37300 g |
| Bredd: | 554 mm |
| Djup: | 623 mm |
| Höjd: | 880 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 191 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Plast |
| Ström: | 13 A |
| Total kapacitet netto: | - l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | - l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 117 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K12012 S-2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026