Miele KDN 9713 ID Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KDN 9713 ID (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele KDN 9713 ID eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Operatingandinstallationinstructions
Frostfreefridge-freezercombination
KDN9713iD
KDN9713i-1
Toavoidtheriskofaccidentsor
damagetotheappliance,itis
essentialtoreadtheseinstructions
beforeitisinstalledandusedforthe
firsttime.
M.-Nr.07927230
en-GB
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KDN 9713 ID |
| Bredd: | 560 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 335.8 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Fryskapacitet: | 6 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 24 h |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 136 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 62 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 200 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KDN 9713 ID ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026