Miele KF 9712 ID Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KF 9712 ID (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Miele KF 9712 ID eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/48

Οδηγίεςχρήσηςκαιτοποθέτησης
Ψυγειοκαταψύκτες
DynaCool
KF 9712 iD
KF 9713 iD
∆ιαβάστεπροσεκτικά τιςοδηγίεςχρήσης
πριναπότηντοποθέτηση - εγκατάσταση -
αρχικήλειτουργία. Έτσιπροστατεύετετον
εαυτόσαςκαιαποφεύγετεπιθανέςβλάβες
στησυσκευή.
g
M.-Nr. 07 021 410
G Should you require these operating
instructions in a different language, use the
requestion slip at the end of this booklet.
F Au cas où vous désirez avoir ces mo-
des d'emploi dans une langue différente, uti-
lisez le mandat de demande à la fin du livret.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KF 9712 ID |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1772 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 307 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24h |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Antal hyllor i frysen: | 6 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 288 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Äggfack: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 57 l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 288 l |
| Kylkapacitet netto: | 231 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KF 9712 ID ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026