Miele K 622 UI Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 622 UI (36 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 9 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Miele K 622 UI eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkasten
K 621 U
K 622 U
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw apparaat plaatst,T
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.M.-Nr. 05 238 230
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 622 UI |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 15 g |
| Förpackningens vikt: | 100 g |
| Förpackningens bredd: | 205 mm |
| Djuppackning: | 73 mm |
| Förpackningshöjd: | 205 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 9 uur |
| Bluetooth-version: | 4.1 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.402 - 2.48 GHz |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Volymkontroll: | Knoppen |
| Bärmetod: | In-ear |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Impedans: | 32 Ohm |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Hörlurars frekvensområde: | 20 - 20000 Hz |
| 3,5 mm-kontakt: | Nee |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Batteristyrd: | Ja |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 3 uur |
| Hörlurskänslighet: | 108.5 dB |
| Standbytid: | 200 uur |
| USB-anslutning: | Ja |
| Antal knappar: | 3 |
| 2,5 mm-kontakt: | Nee |
| USB-kontakt: | Micro-USB |
| Diameter på högtalaren: | 12 mm |
| Mikrofonriktningstyp: | Omnidirectioneel |
| Drivrutinstyp: | Dynamisch |
| Typ av styrenhet: | Lijnbesturingseenheid |
| Mikrofonkänslighet: | -42 dB |
| Mikrofonfrekvens: | 80 - 10000 Hz |
| USB-kabelns längd: | 0.3 m |
| Drifttemperatur (TT): | 5 - 40 °C |
| Typ produkt: | Headset |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Sladdklämma: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 622 UI ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026