Miele KFN 12923 SD Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele KFN 12923 SD (52 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Miele KFN 12923 SD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KFN 12923 SD |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 630 mm |
| Höjd: | 2011 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 376 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | - h |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | 321 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 91 l |
| Fryskapacitet brutto: | 89 l |
| Total kapacitet, brutto: | 369 l |
| Kylkapacitet brutto: | 280 l |
| Kylkapacitet netto: | 230 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele KFN 12923 SD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026