Miele K 9552 ID Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 9552 ID (48 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Miele K 9552 ID eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 9552 ID |
| Vikt: | 58400 g |
| Bredd: | 560 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1397 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 169 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 61600 g |
| Antal hyllor i frysen: | 7 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 259 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 9552 ID ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026