Miele K 12020 S Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 12020 S (44 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Miele K 12020 S eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 12020 S |
| Vikt: | 38000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 628 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Nej |
| Inbyggd frys: | Nej |
| Strömförsörjning: | 220 - 230 V |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Vit |
| Vikt inkl. förpackning: | 41000 g |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | 174 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 120 W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 174 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 12020 S ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026