Miele K 2204 S-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Miele K 2204 S-1 (36 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Miele K 2204 S-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

Gebruiks- en montage-aanwijzing
voor de koelkast
K 2204 S-1
Lees beslist de gebruiksaanwijzing
voordat u uw apparaat plaatst,
installeert en in gebruik neemt.
Dat is veiliger voor uzelf en u voorkomt
onnodige schade aan uw apparaat.
M
M.-Nr. 06 255 050
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Miele |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | K 2204 S-1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Användarmanual: | Ja |
| Batterikapacitet: | 180 mAh |
| Skärm diagonal: | 2 " |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 64 GB |
| Videokomprimeringsformat: | MOV |
| Typ av strömkälla: | Battery, Cigar lighter |
| Antal kameror: | 1 |
| Medföljande kablar: | Mini-USB |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Nattseende: | Ja |
| Maximal bildfrekvens: | 30 fps |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| USB-version: | 2.0 |
| HD typ: | Full HD |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Foto-vägar: | Ja |
| Bildformat som stöds: | JPG |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Inbyggt batteri: | Ja |
| Typ av anslutning: | Mini-USB |
| Huvudkameraupplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Huvudkamerans synvinkel: | 120 ° |
| Ljudinspelning: | Ja |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| G-chock sensor: | Ja |
| Slinga videoinspelning: | Ja |
| Automatisk inspelning: | Ja |
| Inkluderar adapter för cigarrtändare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Miele K 2204 S-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Miele Manualer
2 Mars 2026
2 Mars 2026
2 Mars 2026
5 Februari 2026
4 Februari 2026
30 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026