Nedis VCCS600BU Bruksanvisning
Nedis dammsugare VCCS600BU
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis VCCS600BU (24 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Nedis VCCS600BU eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VCCS600BU |
| Produkttyp: | Skaftdammsugare |
| Vikt: | 2200 g |
| Bredd: | 245 mm |
| Djup: | 240 mm |
| Höjd: | 1100 mm |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Förpackningens bredd: | 175 mm |
| Teleskoprör: | Nej |
| Laddningstid: | 4.5 h |
| Inbyggd LED-belysning: | Ja |
| Bilvård: | Ja |
| Batteriteknik: | Litium |
| Parkeringsstation: | Ja |
| Lämplig för alla typer av ytor: | Ja |
| Produktens färg: | Blue, Grey |
| bruksanvisning: | Ja |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Låddjup: | 280 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4462 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Vakuumborstar ingår: | Motoriserad borste |
| Typ av strömkontakt: | Typ C |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Dammpåse |
| Material, hölje: | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Antal spänningsnivåer: | 2 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Batterispänning: | 22.2 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Ljudnivå Lc IEC: | 78 dB |
| Max. ineffekt: | 200 W |
| Ändringsbar styrka: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Cyklonisk |
| Damm kapacitet: | 1.5 l |
| Fog munstycke: | Ja |
| Effektstyrning: | Mekanisk |
| Löstagbar handdammsugare: | Ja |
| Behållare som är enkel att tömma: | Ja |
| Borstform: | Rektangulär |
| Monteringsfäste ingår: | Ja |
| Parkeringsposition: | Ja |
| Drifttid med motordrivet munstycke (hög hastighet): | 12 min |
| Förlängningsslang: | Nej |
| Integrerad pensel: | Nej |
| Drifttid med motordrivet munstycke (medelhastighet): | 35 min |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis VCCS600BU ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026