Nedis VCRO210BK Bruksanvisning
Nedis dammsugare VCRO210BK
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis VCRO210BK (4 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Nedis VCRO210BK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VCRO210BK |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 1750 g |
| Höjd: | 65 mm |
| Laddningstid: | 4 h |
| Batterikapacitet: | - mAh |
| Diameter: | 290 mm |
| Drifttid: | 90 min |
| Form: | Rund |
| Dammkapacitet (totalt): | 0.3 l |
| Antal borstar: | 3 |
| Produktens färg: | Black, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| Material, hölje: | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Typ av golvytor: | Parkett |
| Våttorkning: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis VCRO210BK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026