Nedis VCBS500GN Bruksanvisning
Nedis dammsugare VCBS500GN
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis VCBS500GN (32 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Nedis VCBS500GN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VCBS500GN |
| Vikt: | 5800 g |
| Bredd: | 333 mm |
| Djup: | 83 mm |
| Höjd: | 355 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Förpackningens vikt: | 7000 g |
| Förpackningens bredd: | 381 mm |
| Djuppackning: | 490 mm |
| Förpackningshöjd: | 197 mm |
| Bärhandtag: | Ja |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Cylinderdammsugare |
| Frekvensomfång: | 20 - 20000 Hz |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.0009 procent |
| Rörlängd: | 920 mm |
| Bearbetar digitalt ljud: | 24 Bit |
| DJ mixer: | Ja |
| Linjesignal-till-brusförhållande (SNR): | 116 dB |
| Produktens färg: | Black, Green |
| Arbetsradie: | 8 m |
| Typ av strömkontakt: | Typ C |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömkälla: | AC |
| Ljudnivå Lc IEC: | 78 dB |
| Max. ineffekt: | 700 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 3.5 l |
| Automatisk sladdvinda: | Ja |
| Fog munstycke: | Ja |
| Typ av ytor: | Carpet, Hard floor |
| Dammklass: | A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis VCBS500GN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026