Nedis VCCS200RD Bruksanvisning
Nedis dammsugare VCCS200RD
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis VCCS200RD (24 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Nedis VCCS200RD eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VCCS200RD |
| Produkttyp: | Borsta |
| Vikt: | 33 g |
| Bredd: | 210 mm |
| Djup: | 30 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Förpackningens bredd: | 120 mm |
| Material: | Plast |
| Kompatibilitet: | VCCS200 series |
| Produktens färg: | Black, Red |
| Låddjup: | 210 mm |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Hållbarhetscertifiering: | CE |
| Lämplig typ av dammsugare: | Skaftdammsugare |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis VCCS200RD ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026