Nedis WIFIVCL001CBK Bruksanvisning
Nedis dammsugare WIFIVCL001CBK
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis WIFIVCL001CBK (52 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Nedis WIFIVCL001CBK eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | WIFIVCL001CBK |
| Färg på produkten: | Black, Walnut |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 2700 g |
| Höjd: | 96 mm |
| Laddningstid: | 6.5 h |
| Batterikapacitet: | 3000 mAh |
| Vattentankens kapacitet: | 0.35 l |
| Diameter: | 330 mm |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| Drifttid: | 120 min |
| Form: | Rund |
| Dammkapacitet (totalt): | 0.6 l |
| Rekommenderad användning: | Home theatre |
| Ljudutgångskanaler: | 5.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Vloer |
| Antal borstar: | 2 |
| Antal satelliter: | 2 |
| Medium power satellithögtalare: | - W |
| Antal diskanthögtalare för centerhögtalare: | 1 |
| Produktens färg: | Svart |
| Typ av strömkontakt: | Typ C |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Batterispänning: | 14.8 V |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| HEPA filtreringssystem: | Ja |
| Våttorkning: | Ja |
| Återvänder automatiskt till basstation: | Ja |
| Tröskelhöjd (max): | 15 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis WIFIVCL001CBK ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026