Nedis VCBS550BU Bruksanvisning
Nedis dammsugare VCBS550BU
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis VCBS550BU (32 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Nedis VCBS550BU eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VCBS550BU |
| Vikt: | 5800 g |
| Bredd: | 280 mm |
| Djup: | 420 mm |
| Höjd: | 35 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Sladdlängd: | 5 m |
| Bärhandtag: | Ja |
| Korrekt användning: | Hem |
| Modell: | Cylinderdammsugare |
| HEPA-klass: | HEPA 12 |
| Antal hjul: | 3 hjul |
| Produktens färg: | Anthracite, Blue |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Arbetsradie: | 8 m |
| Typ av strömkontakt: | Typ C |
| Rengöringstyp: | Torr |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 220/240 V |
| Material, hölje: | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Möbelmunstycke ingår: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömkälla: | AC |
| Ljudnivå Lc IEC: | 78 dB |
| Max. ineffekt: | 700 W |
| Dammsugarens luftfiltrering: | HEPA |
| Smutssepareringsmetod: | Filtrering |
| Damm kapacitet: | 3.5 l |
| Rörtyp: | Teleskopisk |
| Automatisk sladdvinda: | Ja |
| Fog munstycke: | Ja |
| Hjul, material: | Plast |
| Typ av ytor: | Bare floor, Carpet, Stair steps |
| Specialmunstycke: | 1 |
| Dammklass: | A |
| Antal 360°-roterande hjul: | 1 hjul |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis VCBS550BU ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026