Nedis VCWI220WT Bruksanvisning
Nedis dammsugare VCWI220WT
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis VCWI220WT (20 sidor) i kategorin dammsugare. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Nedis VCWI220WT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | dammsugare |
| Modell: | VCWI220WT |
| Vikt: | 765 g |
| Bredd: | 280 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 340 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Förpackningens bredd: | 330 mm |
| Laddningstid: | 3 h |
| Batterikapacitet: | 2.2 Ah |
| Drifttid: | 30 min |
| Batteriteknik: | Litium |
| Produktens färg: | Black, White |
| Låddjup: | 110 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1210 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Typ av strömkontakt: | Typ C |
| Rengöringstyp: | Våt |
| Typ av dammbehållare: | Utan påse |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IPX4 |
| Sugkraft: | 2000 Pa |
| Material, hölje: | Plast |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Batterispänning: | 3.7 V |
| Strömkälla: | Batteri |
| Max. ineffekt: | 20 W |
| Kontrollampa: | Ja |
| Damm kapacitet: | - l |
| Typ av ytor: | Mirror, Tile, Window |
| Smutskapacitet, torr: | - l |
| Behållare som är enkel att tömma: | Ja |
| Behållarens material: | Plast |
| Dammsugarrörsmontering: | Nej |
| Vätsketank kapacitet: | 0.2 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis VCWI220WT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
dammsugare Nedis Manualer
7 Mars 2026
10 September 2025
23 Juni 2025
22 Juni 2025
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
28 December 2024
9 September 2024
2 September 2024
dammsugare Manualer
Nyaste dammsugare Manualer
3 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026