Nedis VREP3475AT Bruksanvisning
Nedis AV extender VREP3475AT
Läs gratis den bruksanvisning för Nedis VREP3475AT (2 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Nedis VREP3475AT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Nedis |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | VREP3475AT |
| Bredd: | 305 mm |
| Djup: | 244 mm |
| Höjd: | 12.8 mm |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Maximal upplösning: | - pixlar |
| Antal USB 2.0-portar: | 2 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 5 |
| HDCP: | Ja |
| Material: | Metall |
| Modell: | Repeater för AV-utrustning |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 70 °C |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Processoruttag: | LGA 1151 (Socket H4) |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 64 GB |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Aspeed AST2400 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology: | Ja |
| Förvaringsfuktighet: | 20 - 90 procent |
| ETC: | Ja |
| Chipset moderkort: | Intel® C232 |
| Bandbredd: | 18 Gbit/s |
| Intel® vPro™-plattformsberättigande: | Nee |
| Intel® Rapid Storage Technology: | Nee |
| Minneskanal: | Dubbelkanaals |
| PCI Express x16 (Gen 3.x)-platser: | 1 |
| Antal HDMI-utgångar: | 1 |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | SATA III |
| PS/2-port(ar): | 1 |
| Intel® Virtualization Technology (Intel® VT): | VT-d |
| Komponent för: | Server |
| LAN-kontroller: | Intel I210 |
| PCI Express x8 (Gen 3.x)-platser: | 1 |
| Antal SATA III-kontakter: | 6 |
| Icke-ECC: | Ja |
| Kompatibla processorer: | Intel Celeron, Intel Pentium |
| Antal DIMM-platser: | 4 |
| Minnestyper som stöds: | DDR4-SDRAM |
| Wifi: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | 10 - 35 °C |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84733020 |
| Moderkorts formfaktor: | ATX |
| Minnesklockhastigheter som stöds: | 2133 MHz |
| ATX-strömkontakt (24-stift): | Ja |
| USB 2.0-anslutningar: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) anslutningar: | 1 |
| TPM-kontakt: | Ja |
| Chassiintrångsanslutning: | Ja |
| Intel® Rapid Storage Technology-företag: | Ja |
| Konfliktfri: | Ja |
| Seriella porthuvuden: | 2 |
| Inbyggt grafikadapterminne: | 32 MB |
| Produktens färg: | Antracit |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| AC-inspänning: | 5 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 40 m |
| HDMI-in: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Nedis VREP3475AT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender Nedis Manualer
3 September 2024
27 Augusti 2024
27 Augusti 2024
25 Augusti 2024
10 Augusti 2024
8 Augusti 2024
8 Augusti 2024
6 Augusti 2024
27 Juli 2024
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025