NGS Artica Bloom Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Artica Bloom (140 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 35 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om NGS Artica Bloom eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/140

www.ngs.eu
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO I PORTUGUÊS
POLSKI I NEDERLANDS I ČEŠTINA I SLOVENČINA I ΕΛΛΗΝΙΚΑ
NORSK I SUOMI I SVENSKA I DANSK I LIETUVIŲ I MAGYAR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | Artica Bloom |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 90 g |
| Bredd: | 23 mm |
| Djup: | 23 mm |
| Höjd: | 33 mm |
| Förpackningens bredd: | 97 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Batterikapacitet: | 400 mAh |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| Laddningskälla: | USB |
| USB-kontakt: | USB Type-C |
| Laddningsfodral: | Ja |
| Ingångsspänning (hörlurar): | 3.7 V |
| Uppspelningstid: | 6 h |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Förpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Låddjup: | 44 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager: | 10 styck |
| Lager per lastpall: | 1260 styck |
| Batteridriven: | Ja |
| Bärstil: | I öra |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Batteriladdningsindikation: | Ja |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Intraaural |
| Knappar: | PTT, Play/pause, Track <, Track > |
| Typ av kontrollenhet: | Extern kontrollenhet |
| Vikt vänster öronsnäcka: | 4 g |
| Vikt höger öronsnäcka: | 4 g |
| Typ av laddningsfodral: | Kabel |
| Batteriladdningstid (laddningsfodral): | 2 h |
| Laddningsfodral, kapacitet: | 400 mAh |
| Ingångsspänning (laddningsfodral): | 3.7 V |
| Batterikapacitet höger öronsnäcka: | 40 mAh |
| Batterikapacitet vänster öronsnäcka: | 40 mAh |
| Mått laddningsfodral (BxDxH): | 47 x 26 x 58 mm |
| Språk i bruksanvisningen: | ENG, ITA, ESP, FRE, POR |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Artica Bloom ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur NGS Manualer
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
19 Juni 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026