NGS Cross HOP Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Cross HOP (1 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 47 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om NGS Cross HOP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

W
D
H
CROSS HOP
WIRED HEADPHONES
8435430620146
8435430620160
8435430620184
8435430620153
8435430620177
8435430620191
252
6
42
7
6
364 242 240 -
172 74 197 -
168 70 184 127
MULTIFUNCTION
BUTTON
BUILT-IN MICROJACK CONNECTION
ADJUSTABLE
VOICE ASSISTANT360˚
ROTATION
www.ngs.eu
DESCRIPTION
- Headphones with 3.5mm jack connection and microphone
included in the cable.
- It has a multifunction button with which you can perform
dierent functions.
MAIN CHARACTERISTICS
- Headphones with microphone and 3.5 mm jack connection.
- Compatible with smartphones, audio players, tablets and
laptops.
- Great sound quality and durability.
- Equipped with a multifunction button and voice assistant
technology.
- Control the music: Play/Pause, previous/next song, at the
touch of a button.
- Built-in microphone with which you can answer and end
calls without having to take your smartphone out of your
pocket (hands-free function).
- 150 cm cable that allows to move freely.
PACKAGE CONTENTS
- CROSS HOP
- Installation guide
- 3 years warranty card
BLACK:
TEAL:
KLEIN:
BLACK:
TEAL:
KLEIN:
GIFTBOX:EXPORT CARTON:
LOGISTIC DATA
Dimensions (mm)
and weight (g)
W D H
- Units per pallet:
- Units per box:
- Boxes per pallet:
- Boxes on base:
- Boxes in height:
- External box:
- Package:
- Product:
PVP: 12.90 €
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | Cross HOP |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 127 g |
| Bredd: | 168 mm |
| Djup: | 70 mm |
| Höjd: | 197 mm |
| Förpackningens bredd: | 172 mm |
| Maximal ineffekt: | 25 mW |
| Färgnamn: | Svart |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Volymkontroll: | Knapp |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Inline-mikrofon |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Kabellängd: | 1.5 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Förpackningstyp: | Upphängbar förpackning |
| Låddjup: | 74 mm |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Garantisedel: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 105 dB |
| Intraural hörlurar, typ: | Hörluror |
| Knappar: | Svara på/avsluta samtal |
| Typ av kontrollenhet: | Extern kontrollenhet |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Cross HOP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur NGS Manualer
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
19 Juni 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026