NGS Artica Patrol Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS Artica Patrol (44 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om NGS Artica Patrol eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

ARTICA PATROL
USER’S MANUAL
WWW.NGS.EU
ENGLISH I FRANÇAIS I ESPAÑOL I DEUTSCH I ITALIANO
PORTUGUÊS I POLSKI I NEDERLANDS I ČESKY I
ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | Artica Patrol |
| Produkttyp: | Headset |
| Batterikapacitet: | 300 mAh |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| Laddningskälla: | USB |
| Batterityp: | Inbyggt batteri |
| Uppspelningstid: | 5 h |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Black, Blue |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel & Trådlös |
| laddningsbart batteri: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 95 dB |
| Knappar: | Play/pause, Track <, Track >, Volume +, Volume - |
| Typ av kontrollenhet: | Inline-kontrollenhet |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS Artica Patrol ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur NGS Manualer
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
19 Juni 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026