NGS White Artica Pro bluetooth Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS White Artica Pro bluetooth (30 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om NGS White Artica Pro bluetooth eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

artica pro
USER’S MANUAL
www.ngs.eu
English i Français i Español i Deutsch i Italiano i Português i Polski
Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | White Artica Pro bluetooth |
| Produkttyp: | Hörlurar |
| Vikt: | 115 g |
| Strömförsörjning: | DC 5V/130mA |
| Laddningstid: | 2 h |
| Bluetooth-version: | 2.1+EDR |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP |
| Uppspelningstid: | 8 h |
| Produktens färg: | Brown, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 305 g |
| Bärstil: | Huvudband |
| 3,5 mm kontakt: | Ja |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Bluetooth: | Ja |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 295 x 165 x 70 mm |
| Samtalstid: | 8 h |
| Stand-by tid: | 100 h |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Typ av örondel: | Omslutande |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS White Artica Pro bluetooth ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur NGS Manualer
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
19 Juni 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026