NGS White MSX5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för NGS White MSX5 (1 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om NGS White MSX5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

Produktspecifikationer
| Varumärke: | NGS |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | White MSX5 |
| Produkttyp: | Headset |
| Volymkontroll: | Rotations- |
| Rekommenderad användning: | Samtal/musik |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| Mikrofonfrekvens: | - hz |
| Brusreducerande mikrofon: | Ja |
| Drivenhet: | 30 mm |
| bruksanvisning: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Typ av örondel: | Omslutande |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 103 dB |
| 2 x 3,5 mm kontakter: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med NGS White MSX5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur NGS Manualer
10 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
9 September 2025
19 Juni 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026