Niceboy ORYX M300 Duke Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Niceboy ORYX M300 Duke (20 sidor) i kategorin gå. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
20
Nedladdningar
1.552
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | gå |
| Modell: | ORYX M300 Duke |
| Vikt: | 97 g |
| Bredd: | 66 mm |
| Djup: | 125 mm |
| Höjd: | 40 mm |
| Gränssnitt: | USB Type-A |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Antal knappar: | 7 |
| Rörelseupplösning: | 6400 DPI |
| Typ av knappar: | Tryckbara knappar |
| Musspårningshastighet: | 40 ips |
| Kabellängd: | 1.8 m |
| Produktens färg: | Black, Red |
| Formfaktor: | högerhand |
| Strömkälla: | Kabel |
| Ändamål: | Spela |
| Strömförbrukning: | 100 mA |
| Rörelsedetektor-teknik: | Optisk |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Antalet rullningshjul: | 1 |
| Accelerering (max): | 12 G |
gå Niceboy Manualer
26 September 2025
19 Augusti 2025
2 Januari 2025
9 September 2024
9 September 2024
gå Manualer
Nyaste gå Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026