Optex FX-360 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Optex FX-360 (2 sidor) i kategorin Detektor. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Optex FX-360 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Optex |
| Kategori: | Detektor |
| Modell: | FX-360 |
| Färg på produkten: | Aluminium |
| Bredd: | 120 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Höjd: | 12 mm |
| Förpackningens bredd: | 160 mm |
| Djuppackning: | 180 mm |
| Förpackningshöjd: | 20 mm |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash), SD |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 3 |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Gigabit Ethernet |
| Värdgränssnitt: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Överföringshastighet: | - Mbit/s |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84719000 |
| Hub-gränssnitt: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Optex FX-360 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Detektor Optex Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
19 Juni 2025
21 December 2024
17 September 2024
16 September 2024
30 Augusti 2024
24 Augusti 2024
Detektor Manualer
Nyaste Detektor Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026
23 Mars 2026
23 Mars 2026
21 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026