Orbegozo HU 2013 Bruksanvisning
Orbegozo Luftfuktare HU 2013
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo HU 2013 (32 sidor) i kategorin Luftfuktare. Guiden har ansetts hjälpsam av 42 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo HU 2013 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

HUMIFICADORULTRASÓNICO-MANUALDEINSTRUCCIONES
ULTRASONIC HUMIDIFIER- INSTRUCTIONMANUAL
HUMIDIFICATEURULTRASONIQUE-MANUELD’INSTRUCTIONS
HUMIFICADORULTRASÓNICO- MANUALDEINSTRUÇÕES
HU 2013
Sonifer, S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007 MurciaEspaña
E-mail: sonifer@sonifer.es
Made inPRC
Leaatentamenteestemanualantesde utilizareste aparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
así podráobtenerlosmejoresresultadosylamáximaseguridad de uso.
Readthismanualcarefullybefore running this applianceand saveit for referencein order to obtain
the best resultsand ensuresafe use.
Veuillezlire attentivementce manuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute
consultationfuture.C’estlaseulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaestemanualcuidadosamenteantesdeutilizaresteaparelhoeguarde-oparaconsultafutura.
Só assim,poderáobterosmelhoresresultadose amáximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Luftfuktare |
| Modell: | HU 2013 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 160 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 240 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1.3 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Placering: | Floor, Table |
| Luftreningskapacitet: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 18 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Lämplig för rumarea upp till: | 20 m² |
| Antal: | 1 |
| Kontrollpanelens färg: | Vit |
| Luftfuktande kapacitet: | 180 ml/h |
| Passar för rumsvolym upp till: | - m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo HU 2013 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftfuktare Orbegozo Manualer
6 Oktober 2025
2 Augusti 2025
2 Oktober 2024
12 September 2024
16 Augusti 2024
10 Augusti 2024
10 Augusti 2024
9 Augusti 2024
4 Augusti 2024
4 Augusti 2024
Luftfuktare Manualer
Nyaste Luftfuktare Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
22 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
24 Februari 2026
24 Februari 2026
18 Februari 2026
17 Februari 2026
15 Februari 2026