Orbegozo HU 2016 Bruksanvisning
Orbegozo Luftfuktare HU 2016
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo HU 2016 (20 sidor) i kategorin Luftfuktare. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo HU 2016 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

HUMIFICADORULTRASÓNICO- MANUAL DE INSTRUCCIONES
ULTRASONIC HUMIDIFIER- INSTRUCTION MANUAL
HUMIDIFICATEUR ULTRASONIQUE-MANUEL D’INSTRUCTIONS
HUMIFICADORULTRASÓNICO- MANUAL DE INSTRUÇÕES
HU2016
Sonifer, S.A.
Avenida de Santiago,86
30007Murcia
España
E-mail: sonifer@sonifer.es
Madein P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
asípodráobtener los mejores resultadosy la máximaseguridaddeuso.
Readthis manualcarefullybeforerunningthisapplianceandsaveitforreferencein order to obtain
the best resultsand ensure safe use.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute
consultationfuture.C’estlaseule façond’obtenirlesmeilleursrésultatsetune sécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaeste manual cuidadosamente antesde utilizar esteaparelho e guarde-opara consulta futura. Só
assim, poderáobter osmelhores resultadosea máximasegurançana utilização
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Luftfuktare |
| Modell: | HU 2016 |
| Vikt: | 330 g |
| Bredd: | 76.2 mm |
| Djup: | 127 mm |
| Höjd: | 34.6 mm |
| Vattentankens kapacitet: | 1.5 l |
| Placering: | Bord |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 36 stuk(s) |
| Inspänning: | 90 - 264 V |
| Uteffekt: | 160 W |
| Utström: | 1 A |
| Spännande: | 15 V |
| Säkerhetsbrytare: | Ja |
| Produktens färg: | Blue, White |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 20 W |
| Klar-indikator: | Ja |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Kontrollampa: | Ja |
| Lämplig för rumarea upp till: | - m² |
| Antal: | 1 |
| Avdunstningsteknik: | Ånga |
| Luftfuktande kapacitet: | 200 ml/h |
| Passar för rumsvolym upp till: | - m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo HU 2016 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftfuktare Orbegozo Manualer
6 Oktober 2025
2 Augusti 2025
2 Oktober 2024
12 September 2024
16 Augusti 2024
10 Augusti 2024
10 Augusti 2024
9 Augusti 2024
4 Augusti 2024
4 Augusti 2024
Luftfuktare Manualer
Nyaste Luftfuktare Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
22 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
24 Februari 2026
24 Februari 2026
18 Februari 2026
17 Februari 2026
15 Februari 2026