Orbegozo HU 2050 Bruksanvisning
Orbegozo Luftfuktare HU 2050
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo HU 2050 (25 sidor) i kategorin Luftfuktare. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo HU 2050 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

HUMIFICADORULTRASÓNICO- MANUALDEINSTRUCCIONES
ULTRASONIC HUMIDIFIER- INSTRUCTION MANUAL
HUMIDIFICATEUR ULTRASONIQUE- MANUEL D’INSTRUCTIONS
HUMIFICADORULTRASÓNICO-MANUALDEINSTRUÇÕES
HU 2050
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007MurciaEspaña
sonifer@sonifer.es
Made inP.R.C.
Leaatentamenteestemanualantesdeutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas.Sólo
así podráobtener los mejores resultadosy la máximaseguridad deuso.
Readthismanualcarefullybeforerunningthisapplianceandsaveit forreferenceinordertoobtain
thebest resultsand ensuresafeuse.
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtoute
consultationfuture.C’estla seulefaçond’obtenirlesmeilleursrésultatsetunesécuritéoptimale
d’utilisation.
Leiaeste manual cuidadosamenteantes deutilizaresteaparelhoe guarde-oparaconsultafutura.Só
assim,poderáobteros melhoresresultadosea máximasegurançanautilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | Luftfuktare |
| Modell: | HU 2050 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Vattentankens kapacitet: | 5.2 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Drifttid: | 17 h |
| Säkerhetsbrytare: | Ja |
| Luftreningskapacitet: | Ja |
| Produktens färg: | Blue, White |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 30 W |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Nätaggregatstyp: | AC |
| Lämplig för rumarea upp till: | 50 m² |
| Avdunstningsteknik: | Ultraljud |
| Luftfuktande kapacitet: | 300 ml/h |
| Passar för rumsvolym upp till: | - m³ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo HU 2050 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Luftfuktare Orbegozo Manualer
6 Oktober 2025
2 Augusti 2025
2 Oktober 2024
12 September 2024
16 Augusti 2024
10 Augusti 2024
10 Augusti 2024
9 Augusti 2024
4 Augusti 2024
4 Augusti 2024
Luftfuktare Manualer
Nyaste Luftfuktare Manualer
1 April 2026
25 Mars 2026
22 Mars 2026
15 Mars 2026
13 Mars 2026
24 Februari 2026
24 Februari 2026
18 Februari 2026
17 Februari 2026
15 Februari 2026